تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ اسفند ۹۴ ساعت ۱۶:۵۹
اشتراک

اظهار لطف آيت‌الله يزدي درباره دكتر محسن اسماعيلي

بنده بسیار به ایشان علاقه دارم چراکه انسان بسیار شریف و محترمی است و از شاگردان مرحوم آیت الله حاج آقا مجتبی تهرانی محسوب می شود، قبل از اینکه به من حرفی بزند، تبریک گفتم و تأکید کردم که حضورشان در خبرگان ضرورت دارد.

آیت‌الله محمد یزدی رييس مجلس خبرگان رهبري در افتتاحیه نوزدهمین اجلاسیه چهارمین دوره مجلس خبرگان ضمن اشاره به پيروزي دكتر محسن اسماعيلي در انتخابات به عنوان تنها نماينده غيرمعمم مجلس خبرگان پنجم، گفت:
 
🔷 به همه کسانی که رأی آورده‌اند و در دوره پنجم خبرگان حضور دارند تبريك مي گويم. ان‌شاءالله همه دوستان وظایف محوله قانونی و شرعی خود را به خوبی انجام خواهند داد.
 
🔷 من به یکی از اعضای محترم شورای نگهبان که برای دوره پنجم مجلس خبرگان رای آورد، معمم هم نیست و همه می‌شناسید، یعنی آقای محسن اسماعیلی، که بنده بسیار به ایشان علاقه دارم چراکه انسان بسیار شریف و محترمی است و از شاگردان مرحوم آیت الله حاج آقا مجتبی تهرانی محسوب می شود، قبل از اینکه به من حرفی بزند، تبریک گفتم و تأکید کردم که حضورشان در خبرگان ضرورت دارد.
 
🔷 خوشبختانه برای دوره پنجم خبرگان من رأی نیاوردم و در آینده در خدمتتان نیستم. خوشحالم که این بار از دوش من برداشته شد. آن‌چه که امروز در سایت‌ها در خصوص اقدام من برای حضور در مجلس خبرگان آینده گفته شده است کذب محض است؛ چرا که نه از ناحیه من و نه از ناحیه جامعه مدرسین اقدامی صورت نگرفته که کسی کنار برود و من جلو بیایم و وارد خبرگان آینده شوم.  
 
🔷 اعلام رسمی وزارت کشور قانون است و اطاعت از قانون وظیفه همه ماست. من هم طبعاً تسلیم قانون هستم و به هیچ وجه حاضر نیستم از قانون کمترین تخلفی صورت گیرد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*